ETA Viza - Elektroninis Kelionės Autorizavimas Vykstantiems į Kanadą

Kanada siekia įdiegti savo ELK sistemą.

Kanada yra orientuota pasekti JAV ir Australijos pavyzdžiu ir įdiegti savo sistemą, sudarančia palankesnes sąlygas keliauti į Kanada, naudojantis Elektroniniu Leidimu Keliauti arba ELK. Sistema, kuri bus galutinai įdiegta iki 2015 metų, yra viena iš šalies iniciatyvų, siekiant pažaboti nesankciuonuotą nepriimtinų asmenų patekimą į Kanadą.

Kas yra Elektroninis Leidimas Keliauti?

ELK kaip tai rodo pavadinimas, yra dokumentas, kuris patvirtina leidimą keliauti į Kanadą. Kad išvengti ilgai užtrunkančios vizos gavimo procedūros, užteks tiesiog prisijungti prie oficialaus Kanados Pilietybės ir Imigracijos (CIC) tinklapio. Atlikus tai, leidimas keliauti bus išduotas toje pačioje platformoje vos per kelias minutes. Asmuo turės atsispausdinti ELK kopiją ir paduoti ją kartu su kitais privalomais kelionės dokumentais prieš išvykstant į Kanadą.

Ką įtakos ELK?

ELK yra pagerintos sienos apsaugos programos tarp JAV ir Kanados dalis. Šiuo metu, taip pat, JAV netaiko vizų apsilankymų apribojimų Kanadiečiams. Dėl to yra didelė tikimybė, kad Amerikiečiai bus atleisti nuo ELK kai ši sistema pradės veikti. Tačiau lankytojai, kurie atvyksta iš bevizio režimo šalių kaip Australija ir Naujoji Zelandija, taip pat kaip ir keliautojai iš kai kurių Europos šalių, privalės gauti ELK. Tuo tarpu keliautojai, atsvykstantys ne iš bevizio režimo šalių neprivalės gauti ELK, nes jie vistiek turės atlikti kruopštų prcesą, kuris vyksta šiuo metu.

ELK dar yra planavimo etape, nors ji jau įtraukta į biudžeto vykdymo ataskaitą. Sistema yra sukurta, kad atrinktų nepriimtinus asmenis, žmones kuriems draudžiama skraidyti, teistus asmenis ir galimai pabėgelius. Visi šie žmonės negalės atvykti į Kanadą, kai įsigalios ELK sistema.

Kokie yra ELK privalumai?

Norint gauti EKL, asmuo turi nusiųsti tam tikrą biografinę informaciją, tokią kaip vardas ir gimimo data, ir biometrinius duomenis, tokius kaip pirštų antspaudas.Pateikus šiuos duomenis,kelionės patvirtinimas bus atliekamas internetu. Kadangi ELK sistema efektyviai atrinks nepriimtinus asmenis dar jiems besiruošiant vykti į Kanada, kiti žmonės, kurie yra tinkami keliauti į šalį, gali būti paruošti greičiau ir veiksmingiau.

Choose the Language

Contact Us

Emailcanada-eta.com