ETA Vīza - Elektroniskā Ceļošanas Atļauja Kanādai

Kanāda Plāno Ieviest Savu ETA Sistēmu

Kanāda seko Savienoto Valstu un Austrālijas piemēram un plāno ieviest savu pasažieru pirms – ceļojuma pārbaudi ar Elektronisko Ceļojuma Atļauju jeb ETA. Sistēmu pilnībā tiek plānots pabeigt līdz 2015 gadam, ar mērķi novērst to personu iebraukšanu valstī, kurām nav tiesību ieceļot valstī.

Kas ir Elektroniskā Ceļojuma Atļauja?

ETA, kā nosaukums jau norāda, ir dokuments, kas aptiprina atļauju ceļot uz Kanādu.Tā vietā, lai izietu laikietilpīgo vīzas pieprasīšanas procesu, ceļotājam vajadzēs vienkārši ielogoties oficiālajā Kanādas Pilsonības un Immigrācijas (CIC) mājas lapā, un ceļojuma atļauja tiks izsniegta pāris minūšu laikā. Pasažierim vajadzēs izdrukāt apstiprināto ceļojuma atļauju, un ņemt līdz, papildus pārējiem obligātajiem ceļojuma dokumentiem ceļojumā uz Kanādu.

Kurus Cļotājus Visticamāk Ietekmēs ETA?

ETA ir daļa no plānotās uzlabotās strap robežu drošības programmas starp Amerikas Savienotajām Valstīm un Kanādu. Šobrīd Amerikas Savienotās Valstis nepieprasa vīzas vai viesošnās ierobežojumus Kanādas pilsoņiem. Tieši šī iemesla dēļ, Amerikas pilsoņiem visticamāk nebūs jāsaņem ceļojuma atļauja. Tomēr pasažieriem, kuru valstis piedalās bezvīzu režīma programmā kā, piemēram, Austrālija vai Jaunzēlande, kā arī Eiropas savienības dalībvalstu pilsoņiem, būs jāsaņem ceļojuma atļauja ETA. Savukārt to valstu pilsoņiem, kuru valstis nepiedalās bezvīzu režīma programmā ar Kanādu, būs jāpieprasa Kanādas vīza, nevis ETA.

ETA programma šobrīd ir plānošanas stadijā, tās izmaksas ir iekļautas šī gada budžetā. Ņemot vērā, ka ETAs mērķis ir novērst to personu ieceļošanu valstī, kuriem iebraukšana tiktu atteikta kā ,piemēram, personām ar kriminālu sodamību, personām, kuras ir pieprasījušas bēgļa status un tas ir ticis atteikts – šādu personu ceļojuma atļauja tiks atteikta.

Kādas ir ETA Priekšrocības?

Lai saņemtu ETA, pasažierim ir jāsniedz sekojoša biogrāfiskā informācija: vārds, uzvārds, dzimšanas datums un biometrikās detaļas, kā piemēram pirkstu nospiedumi, pēc kā ceļojuma apstiprināšana tiks apstādāta tiešsaistes režīmā. ETA spēs izfiltrēt pasažierus, kuriem tiktu atteikta iebraukšana valstī, kas atvieglos pasažieru, kuriem ir tiesības iebraukt valstī ieceļošanas procesu.

Choose the Language

Contact Us

Emailcanada-eta.com